logo
dollar
euro

У Кременчуці судили крадія, який "почистив" машину помічника нардепа Капліна

4:59 18.10.2017 eye 681
У Кременчуці судили крадія, який "почистив" машину помічника нардепа Капліна

Прес-служба обласної прокуратури повідомляє, що Автозаводський районний суд Кременчук засудив місцевого 32-річного мешканця до 4 років 6 місяців позбавлення волі.

Маючи непогашену судимість, він із серпня 2014 по січень 2015 року вчинив 17 крадіжок у Кременуці з автомашин, припаркованих біля будинків. Чоловіка засуджено за ч. 2 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена повторно).

За словами заступника начальника відділу прокуратури області Геннадія Прокопенка, не лише вночі, а й вдень, розбиваючи в автомобілях скло, чоловік не гребував не лише грошима, мобільними телефонами, відеореєстраторами, а й рукавицями, гумовими капцями.

"У грудні минулого року з автомобіля одного з помічників народного депутата України він поцупив сумку, в якій знаходились паспорт, посвідчення помічника народного депутата, депутатський значок, посвідчення самого депутата та інші документи", - зазначив прокурор.

Мова, напевно, йде про помічника нардепа Сергія Капліна.

Повідомлялось, що 7 грудня 2014 року близько 10.20 із автомобіля 33-річного чоловіка, який працює водієм у народного депутата Сергія Капліна, викрали шкіряну куртку, документи і посвідчення ВРУ 7-го скликання. Це сталося на вулиці Московській. Тоді під час прес-конференції начальник міськвідділу міліції Денис Захарченко повідомив, що автівка нардепу не належить, на ній їздив його помічник. чора в Кременчуці пограбували автомобіль народного депутата від фракції "Блок Петра Порошенка" Сергія Капліна. Про це повідомляє прес-служба депутата.

Прес-служба народного депутата України Сергія Капліна у грудні 2014 розповсюдила заяву, що з машини були викрадені документи про корупційні зловживання керівництва Полтави та ОДА в земельних і транспортних сферах. Компромат на очільників міста та області Сергію Капліну начебто перед цим передали "небайдужі громадяни".

"Вчора я приїхав до Кременчука, щоб отримати компромат, які назбирали прості люди. Мені передали матеріали щодо корупційних зловживань мера Полтави та його шайки, керівництва ОДА в земельних і транспортних оборудках. Але сьогодні мій автомобіль, де знаходились ці матеріали був пограбований. Викрали всі папери, флешки, де були розписані корупційні схеми, були фото і відео. Інших речей не чіпали", - говорить Сергій Каплін.

У своєму Facebook народний депутат також написав, що цей випадок доводить, що його телефон прослуховують.

Отже, версія Капліна про замовний характер пограбування автівки була спростована. Не знайшов підтвердження й факт, що в нардепа викрадені якісь документи на корупціонерів Полтавщини.


Наверхнаверх