logo
dollar
euro

На Полтавщині вилучено понад 4 тисяч літрів алкогольних напоїв

6:02 27.05.2015 eye 287
На Полтавщині вилучено понад 4 тисяч літрів алкогольних напоїв

Оперативними працівниками ГУ ДФС у Полтавській області вилучено понад 4 тисяч літрів алкогольних напоїв та припинено незаконне їх виготовлення.

Як розповів в.о.начальника ГУ ДФС у Полтавській області Василь Храмов оперативними працівниками ГУ ДФС у Полтавській області в ході комплексних заходів під умовною назвою "Акциз-2015", направлених на протидію тіньовому розповсюдженні підакцизних товарів, недопущення виготовлення та реалізації не облікованої підакцизної продукції без сплати акцизного податку припинено незаконне виробництво алкогольних напоїв.

Так, в січні 2015 року слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління за матеріалами оперативного управління Державної податкової інспекції у м. Полтаві до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за фактом здійснення у 2015 році громадянами на території Лохвицького району Полтавської області незаконного придбання з метою збуту підакцизного товару – спирту, зберігання з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв, вироблених з недоброякісної сировини (матеріалів), що становлять загрозу для життя і здоров'я людей.

В ході розслідування кримінального провадження було встановлено , що громадяни займалися незаконним виготовленням фальсифікованих горілчаних виробів, шляхом змішування спирту з водою, розливом виготовленої суміші по пляшкам, та її подальшої незаконної реалізації території Полтавської області.

В травні місяці поточного року працівниками оперативного управління ДПІ у м. Полтаві спільно із працівниками ГУ ДФС у Полтавській області проведено обшуки, на які отримано ухвали слідчого судді, по місцю реєстрації та проживання, де здійснювалося незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв і спирту у гаражних приміщеннях, а також автомобілі які використовувалися у протиправній діяльності.

В ході проведених обшуків описано та вилучено речові докази, що свідчать про протиправну діяльності громадян, а саме:

4 тисячі 228 л рідини із запахом спирту на орієнтовну суму понад 465 тис.грн. та 52 л незаконно-виготовлених алкогольних напоїв на орієнтовну суму понад 4 тис. грн. Всього вилучено товарів підакцизної групи в кількості на суму 470 тис. грн.

Крім того вилучено 66 тис. 320 грн. готівкових коштів, 600 євро та 51 доларів США.

Наразі проводяться слідчо-оперативні заходи. Досудове розслідування кримінального правопорушення здійснюється слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Полтавській області.


Наверхнаверх