logo
dollar
euro

Полтавці дізнаються, як врятувати себе від енергетичної кризи

3:09 19.10.2017 eye 329
Полтавці дізнаються, як врятувати себе від енергетичної кризи

27 травня о 14:30 в приміщенні ПНПУ відбудеться відкрита лекція експерта з реформи енергетичного сектору "Реанімаційного Пакету Реформ" Андрія Зінченка на тему: "Сказати правду самим собі, або чому реформи в енергетиці залежать від нашої відкритості".

Співорганізаторами заходу стали творча організація "Що, Де, Коли", освітній проект "Вуличний університет" та ПНТУ ім. В.Г. Короленка.

За словами організаторів, головна мета лекції – пояснити полтавцям, "як зробити так, щоб необхідні зміни в енергетичному секторі стали не вбивчим шоком, а потужним стимулом для економіки та них самих".

Андрій Зінченко – громадський діяч у сфері енергоефективних інновацій, керівник освітніх проектів мережі ініціатив з енергозбереження Greencubator. Займається освітніми проектами та роботою з університетами і громадами. Має досвід роботи в медіа (друковані видання, ТБ), PR, а також долучився до формування в Україні такої галузі, як інфографіка та візуальна комунікація.

"Реанімаційний пакет реформ" – громадська ініціатива, спрямована на пришвидшення реформування країни. Навколо РПР об’єдналося понад 300 експертів, активістів, журналістів, науковців, правозахисників з 50-ти найвідоміших українських аналітичних центрів та громадських організацій. Учасники РПР разом розробляють законопроекти, добиваються їхнього ухвалення та контролюють втілення реформаторських законів.

Що? Лекція Андрія Зінченка на тему: "Сказати правду самим собі, або чому реформи в енергетиці залежать від нашої відкритості".

Де? 311 ауд. 2-ого навчального корпусу ПНПУ ім. В.Г. Короленка.

Коли? 27 травня о 14:30.

З приводу питань: 095-883-65-13 (Вікторія).


Наверхнаверх