logo
dollar
euro

У Полтаві затримали чоловіків, котрі обікрали більше 50 квартир

4:51 14.12.2019 eye 330

Оперативники Київського районного відділу міліції обласного центру затримали двох 25-річних чоловіків, які підозрюються у скоєнні більше п’ятдесяти квартирних крадіжок у Полтаві та Полтавському районі.

Затримав підозрілих  чоловіків із великою сумкою патруль райвідділу мілції, коли вони йшли на скоєння чергового злочину. В сумці знаходились спеціальні інструменти, які злодії використовують для проникнення до помешкань.

квартирні_злодії
Обоє затриманих раніше притягувались до кримінальної відповідальності. Квартирні крадіжки скоювали протягом року. Викрадені речі, а це, здебільшого, планшети, комп’ютери, телевізори та дорогоцінності, збували за готівку, гроші витрачали на власні потреби. Частину викрадених речей міліціонери виявили у квартирі одного із підозрюваних, проводяться заходи із встановлення місця перебування всього викраденого майна.

Відповідно до санкції частини 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана із проникненням у житло), за якого після скоєння злочинів розпочинались кримінальні провадження, затриманим полтавцям загрожує покарання у виді позбавлення волі від трьох до шести років. Чоловікам суд обрав міру запобіжного заходу –  тримання під вартою. Обоє знаходяться у слідчому ізоляторі міста Полтави.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх