logo
dollar
euro

На Полтавщині відбувся обласний конкурс загонів юних інспекторів дорожнього руху

10:27 18.10.2017 eye 382

У конкурсі , який проходить за ініціативи Державтоінспекції, Департаменту освіти та науки, а також Служби у справах дітей Полтавської обласної державної адміністрації, взяли участь 12 команд.

Відкриття змагань відбулося за участю заступника начальника УМВС в Полтавській області Сергія Альошкіна, начальника УДАІ Полтавської області Михайла Зленка, представників Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Галини Гажієнко та відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА Юлії Северин. Також серед присутніх був і меценат свята – Сергій Мамоян.

Юні інспектори пройшли п’ять етапів змагань: "юний регулювальник", "велоестафета", знання правил дорожнього руху, "автомістечко", "юний пропагандист".

У запеклій боротьбі перемогу здобула команда ЗОШ №19 міста Полтава "Світлофор". Друге місце посіла команда Тростянецької ЗОШ, третє місце – загін учнів Комсомольська.

Завдяки спонсорам переможці отримали в подарунок телевізор. Команда, яка виборола друге місце була нагороджена музичним центром. За третє місця нагородою став фотоапарат. Решта учасників змагань юних інспекторів руху отримали пам’ятні подарунки.

"Всі загони ЮІР продемонстрували відмінне знання Правил дорожнього руху і навики їх застосування у всіх п’яти дисциплінах, - зазначив начальник УДАІ області, - будемо сподіватися, що завдяки допомозі всіх небайдужих, в майбутньому кількість подібних заходів буде зростати, а рівень дитячого травматизму на автошляхах нашої країни лише зменшуватись".


Наверхнаверх