logo
dollar
euro

У Полтаві затримано двох шахрайок, які заробляли "вирішенням" земельних питань

14:09 17.10.2017 eye 431
У Полтаві затримано двох шахрайок, які заробляли "вирішенням" земельних питань

Працівники міліції затримали двох спільниць, які за винагороду пропонували мешканцям Полтавщини в обхід законної процедури затвердити технічну документацію на земельні ділянки з посадовими особами однієї із держструктур області.

Дві полтавки, 40-ка та 39-ти років, пропонували допомогти будь-якому охочому без зволікання узгодити пакет документів у відповідній держустанові, посилаючись на великі зв'язки з чиновниками. Однак, як повідомив заступник начальника одного з відділів обласної міліції Артем Кулик, за інформацією правоохоронців, їх обіцянки клієнтом рідко підтверджувалася реальними діями. Але були й винятки.

Відомо, що шукати нових "замовників" шахрайкам допомагали чутки. Ними скористався і 35-річний житель Полтавщини, який за дорученням представляв інтереси декількох власників землі. Почувши про існування прискореного варіанту вирішення земельного питання, чоловік дізнався номер телефону однієї з спільниць і домовився про передачу їй документів щодо земельних ділянок для подальшого затвердження в держустанові за 1 500 доларів США.

Напарниць затримали в момент отримання і розподілу частини "гонорару", призначеного для передачі уповноваженій посадовій особі.

Ввідкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Санкція зазначеної статті передбачає від 5-ти до 10-ти років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Артем Кулик зазначив, що працівники міліції проводять необхідні оперативно-слідчі дії з метою встановлення причетності фігуранток до аналогічних фактів.

Про це повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області. Міліція закликає жителів регіону, які володіють інформацією про незаконні дії зазначених осіб, повідомити її в будь-який підрозділ органів внутрішніх справ зручним для вас способом, у тому числі за телефонами "гарячої лінії": (0532) 517-757; 562-233 або 102.


Наверхнаверх