logo
dollar
euro

В органах прокуратури Полтавщини відбулись кадрові зміни

22:34 21.10.2017 eye 1375
В органах прокуратури Полтавщини відбулись кадрові зміни

У п’ятницю, 22 травня, прокурор Полтавської області Ян Стрелюк представив колективу прокуратури нового заступника Олександра Озерянського, призначеного на посаду наказом Генерального прокурора України 20 травня цього року.

Старший радник юстиції Олександр Миколайович Озерянський народився у 1973 році в м. Орджонікідзе Дніпропетровської області. У 1996 році закінчив Національну юридичну академію України ім. Я. Мудрого. Працював на різних посадах в органах прокуратури Дніпропетровської області. До призначення на Полтавщину був першим заступником прокурора Запорізької області. Загальний стаж його роботи в органах прокуратури – майже 20 років.

Також прокурор області повідомив, що наказами Генерального прокурора України від 21 травня прокурором Оржицького району призначено Ігоря Степаненка, прокурором Семенівського району – Сергія Чинчика, які  працювали в апараті прокуратури області).  Прокурором Октябрського району м. Полтава призначено Івана Кінаша, який обіймав посаду прокурора Хорольського району. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.


Наверхнаверх