logo
dollar
euro

Навколо Лохвиці збудують об’їзну дорогу

7:01 22.05.2015 eye 517

20 травня директор Департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Сергій Марчишинець взяв участь у спільній нараді керівництва  Лохвицького району з учасниками проекту з будівництва об’їзної дороги навколо районного центру.

Уже укладана шестистороннья угода на виконання будівельно-монтажних робіт з покращення ґрунтової дороги на дорогу з твердим покриттям від автодороги "Кролевец–Конотоп–Ромни – Пирятин" до дороги "Лохвиця–Харківці–Безсали–Мехедівка–Луценки".

Інвесторами цього проекту  –  Представництво "Регал Петролеум КорпорейшнЛімітед", ПрАТ "Природні ресурси" та Східне РУ ПрАТ "Райз-Максимко". За попереднім кошторисом загальна вартість робіт становитиме близько трьох мільйонів триста тисяч гривень.

Учасники  наради обговорили питання щодо користування земельною ділянкою, якою проходитиме частина дороги (близько 200 м), розблокування коштів у сумі 526 тисяч гривень, які знаходяться на розрахунковому рахунку підрядника ПП "Дзета ЛТД" в АТ "Банк Фінанси та Кредит", а також невиконання Східним РУ ПрАТ "Райз-Максимко" своїх договірних зобов’язань щодо фінансування проекту. На місці  будівництва об’їзної дороги обговорили етапи її будівництва та строки завершення робіт.

Рух великовагового транспорту вулицями Лохвиці  призводить до руйнування не лише покриття автомобільних доріг, а й житлових будинків. Це викликало соціальну напругу.


Наверхнаверх