logo
dollar
euro

Полтавські музиканти мають шанс виступити на мегафестивалі в Угорщині

11:27 22.10.2017 eye 331
Полтавські музиканти мають шанс виступити на мегафестивалі в Угорщині

7 українських виконавців, серед яких полтавці Стас Деркач та Богдан Матвійчук, потрапили у відбір до акустичного майданчика "Campfirе" великого фестиваля "Sziget".

"Sziget" – один з найбільших європейських музичних фестивалів (в 2014 р. його відвідало близько 415 000 чоловік). Він проходить кожного серпня з 1993 року на дунайському острові Hajógyári sziget в Обуді (Будапешт). Угорською мовою sziget означає "острів". .

На цьому фестивалі можна почути музику будь-яких жанрів: традиційні алжирські пісні, індастріал, транс, хеві-метал, інді-рок, тощо.

Окрім виступів музикантів на фестивалі відбуваються численні культурні заходи (перегляди кінофільмів, художні виставки, театральні та циркові вистави, мовні школи).

Цьогоріч серед  учасників фестивалю будуть відомі рок-гурти ("Limp Bizkit", "Kasabian", "Alt-J"), поп-виконавці (Роббі Вільямс, Еллі Голдінг, "Florence+The Machine") та діджеї (Avicii, Martin Garrix). Україну на головній сцені представлять гурти "ONUKA", "Дахабраха" та "Гайдамаки".

Стас Деркач і Богдан Матвійчук – акустичний дует із Полтави, створений в 2014 р. В свої композиціях хлопці поєднують вокал та гру на фортепіано. Наразі вони активно гастролюють Україною, виконуючи кавер-версії відомих пісень в нестандартній обробці.

Підтримати полтавців можна за посиланням: http://campfire.szigetfestival.com.ua/votes/band/63.

28 виконавців, які наберуть найбільшу кількість голосів отримають змогу виступити на акустичному майданчику "Сampfire" фестиваля "Sziget". Голосування триває до 29 травня.


Наверхнаверх