logo
dollar
euro

Кременчуцька виховна колонія приймала фестиваль "Червона калина"

8:23 16.07.2013 eye 2292
Кременчуцька виховна колонія приймала фестиваль "Червона калина"

Ми вже повідомляли, що Державною пенітенціарною службою України у виховних колоніях проводиться ХХІІ фестиваль самодіяльної художньої творчості засуджених"Червона калина", у якому беруть участь неповнолітні, що відбувають покарання в місцях позбавлення волі.

13 липня фестивальну естафету від Ковельської виховної колонії, що на Волині, приймали у Кременчуцькій виховній колонії. Готувались до цієї події понад місяць: прикрашали територію, репетирували номери.

Цього року фестиваль присвячений 125-й річниці від дня народження Антона Семеновича Макаренка – видатного педагога та письменника, життя якого, до речі, тісно пов’язане з Кременчуком. Тож, фестивальний день розпочався з оглядин виставки, підготовленої  кременчуцьким музеєм А.С.Макаренка та перегляду відеофільму, присвяченого його роботі з неповнолітніми правопорушниками. Гості фестивалю змогли також побачити роботи вихованців колонії, які постійно беруть участь у різноманітних конкурсах. Із фестивальних номерів присутніх особливо вразили виступи Дениса Попова із піснею "Мама" та групи атлетів, які самостійно поставили номер з елементами акробатики.

Під час фестивального дійства сталося кілька зворушливих і приємних подій: п’ятеро вихованців отримали паспорти громадянина України, двоє – довідки про умовно-дострокове звільнення. А ще були різноманітні подарунки від гостей: від солодощів до оргтехніки.

Наступний етап фестивалю відбудеться у Прилуцької виховній колонії на Чернігівщині. Сподіваємось, що він допоможе хлопцям, які беруть в ньому участь, знайти себе й нові життєві орієнтири, далекі від злочинних стежок.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх