logo
dollar
euro

Полтавський міськвиконком затвердив підвищені тарифи на проїзд, зате мер пообіцяв у будні возити школярів безкоштовно

15:33 19.10.2017 eye 790

Сьогодні у залі засідань міськвиконкому яблуку ніде було впасти – тут зібралися представники громадськості й перевізників.

Розглядалось питання про встановлення нових тарифів на перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті. Не обійшлось без сварок і штовханини.  Але це не завадило виконкому Полтавської міської ради, засідання якого вів міський голова Олександр Мамай, одноголосно  затвердити  рішення, яким вартість проїзду в автобусах встановлюється в розмірі 4 грн, в тролейбусах – 2 грн. Рішення вступить у дію з моменту оприлюднення в газеті "Полтавський вісник".

Олександр Мамай поінформував присутніх, що усі перевізники надали свої розрахунки у Полтавське територіальне відділення Антимонопольного комітету України й вони погоджені, Пройдені загалом  усі необхідні процедури. Він зазначив, що перевізники взагалі вимагали встановити ціну у п’ять гривень, але після багатьох зустрічей і намагань знайти компроміс, пішли на зустріч міській владі.

Михайло Костов, директор ТОВ "Євробус Полтава", у кулуарах заявив журналістам, що собівартість перевезень становить  4,61 грн. за поїздку.

Олександр Мамай таки підсолодив "тарифну пілюлю", запевнивши  що в пенсіонери в комунальному транспорті продовжуватимуть їздити безплатно, більше того, він заявив:

- Незважаючи на те що уряд скасував право пільгового проїзду для учасників війни, ветеранів праці, дітей війни та інвалідів 3-ї групи, у нашому місті для цих категорій городян у комунальному транспорті буде збережено право безплатного проїзду. Окрім того, ми наразі працюємо над тим, щоб з 1 вересня в будні з 7-ї до 15-ї години школярі теж їздили в тролейбусах безкоштовно!


Наверхнаверх