logo
dollar
euro

Депутати рад Полтавщини змагались на спортивних майданчиках

16:10 21.05.2015 eye 527

20 травня у Полтаві, на стадіоні "Динамо", відбулися обласні фінальні змагання спартакіади серед депутатів всіх рівнів Полтавської області з волейболу, міні-футболу, шахів, шашок та настільного тенісу.

Відкрилися змагання парадом команд – учасниць із районів та міст обласного значення.  Також були підбиті  підсумки обласного місячника з облаштування та ремонту спортивних майданчиків, "Спорт для всіх – спільна турбота". 1 місце посів Новосанжарський район; 2 місце – Хорольський, 3 місце – Великобагачанський.

Що ж до обласного етапу спартакіади, то 1 місце виборола Полтавська районна рада, 2 місце – Оржицька районна рада, 3 місце – Полтавська міська рада.

За результатами змагань буде сформовано збірну команду області для участі у фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад, які незабаром відбудуться в Ужгороді.

Змагання організовані за сприяння обласної ради, місцевих рад, управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх", ФСТ "Колос", ФСТ "Спартак".


Наверхнаверх