logo
dollar
euro

На Полтавщині затриманий другий учасник збройного нападу на ювелірний магазин

4:28 20.10.2017 eye 358

Двоє чоловіків близько 10.00 19 травня пограбували ювелірний магазин в центральній частині Кременчука.

Нападники діяли зухвало, застосували зброю, забрали майже всі ювелірні виробами та намагалися втекти. Під час втечі один із злочинців поранив трьох людей із пістолета «Макаров». Усім трьом потерпілим надана медична допомога. Наразі, за словами медиків, їх життю ніщо не загрожує.

Одного нападника затримали одразу після скоєння злочину,  а другого  –  ввечері 20 травня ввечері у мікрорайоні «Молодіжний» Кременчукка. Операція затримання пройшла успішно. Зараз чоловік дає покази слідчому.

Другим затриманим виявився раніше судимий за грабежі 42-річний чоловік з Київської області. Затримали особу неподалік одного із нічних кафе-барів у Кременчуці. У міліції є підстави вважати, що затримана група здійснювала аналогічні злочини як на Полтавщині, так і на інших територіях України.

Триває досудове розслідування в рамках відкритого кримінального провадження за частиною 4 статті 187 Кримінального кодексу України (розбій, спрямований на заволодіння майном у особливо великих розмірах). Затримані дають свідчення.

Нападникам загрожує від 8-ми до 15-ти років ув’язнення  з конфіскацією майна.


Наверхнаверх