logo
dollar
euro

Сергій Каплін, якого полтавці обрали у Верховну Раду, не знає скільки коштує його телефон і скільки заробив за минулий рік

14:27 19.05.2015 eye 447
Сергій Каплін, якого полтавці обрали у Верховну Раду, не знає скільки коштує його телефон і скільки заробив за минулий рік

Це нардеп із "Блоку Петра Порошенка" сказав журналістам програми "Гроші" каналу 1+1.

"Я не знаю, чесно кажучи, скільки коштує мій телефон. У мене шостий "Айфон". Мені на мій день народження 15 грудня 2014 року подарували мої помічники, мої колеги", – переконує Каплін.

Припускає, що такий мобільний коштує 10-11 тисяч гривень. Насправді – вдвічі більше.

Сьогодні Каплін не на жарт змагається за титул найбіднішого депутата, йдеться в сюжеті програми "Гроші". Він не просто виживає на одну депутатську зарплату. А й прагне заробляти ще менше, принаймні офіційно – пропонує знизити зарплату нардепам до 3,5 тис. грн.

"У мене є кілька приймалень по всій Україні, які фінансуються моєю командою. Що стосується доходів – ну, звичайно, є збереження моєї родини. Є заощадження моєї команди", – виправдовується Каплін.

На запитання, скільки він задекларував доходів за минулий рік, відповісти одразу не може. Називає приблизну суму: "Здається, десь до 200 тисяч гривень". Офіційно задекларована сума – 173 тис. 505 грн 76 коп. У декларації Капліна немає жодної автівки.

"У мене є автомобіль. Точніше, я користуюся автомобілем. У мене є угода. Він переобладнаний на газову установку. Я плачу за нього кредит. Ну, скажімо наша команда платить за нього кредит. Там, здається, 2,5 чи три тисячі щомісяця", – переконує Каплін і говорить, що марка авто – Toyota Camry.

А от після засідання депутат Каплін чомусь від'їжджає від Верховної Ради на розкішному джипі Toyota Land Cruiser Prado вартістю щонайменше мільйон гривень. Наступного сесійного тижня Каплін після роботи сідає вже в інший розкішний позашляховик – Land Rover. Значно охочіше, аніж про депутатські статки, Каплін розповідає про політичну діяльність. "Я дуже багато витрачаю на свою політичну діяльність. Дуже багато", – говорить він.

Каплін сотнями встановлює намети. Скільки коштує така помпезна кампанія, не говорить. Знову ж переконує, що за все платять "добрі люди".


Наверхнаверх