logo
dollar
euro

У Полтаві лічильниками тепла оснащено лише 20% будинків

18:43 21.10.2017 eye 313

Про стан запровадження комерційного обліку теплопостачання в житловому фонді області, тобто про встановлення лічильників, говорили сьогодні, 18 травня, на на щотижневій апаратній нараді в Полтавській облдержадміністрації.

Перший заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Едуард Рева повідомив, що на Полтавщині сьогодні налічуються 3257 багатоквартирних житлових будинків із централізованим теплопостачанням. З них засоби лічильники  теплової енергії встановлені лише у 685 багатоповерхівках. А це лише 21% від загальної кількості. Найкращий стан справ у Миргороді та Комсомольську, де лічильники встановлені у всіх будинках. Найгірший - у Полтаві, де засобами обліку оснащено 20% багатоповерхівок, Кременчуці та Лубнах.

Цього року заплановано встановити 309 лічильників тепла в  багатоквартирних житлових будинках.  На це витратять 23 мільйони 453 тисячі гривень. Планується, що на початок наступного опалювального сезону 30,5% багатоповерхівок області будуть оснащені  засобами комерційного обліку споживання теплової енергії. Зокрема, протягом нинішнього року у Полтаві мають встановити 104 лічильники, з них 48 - за рахунок інвестиційної програми ПОКВПТГ "Полтаватеплоенерго", решту - коштом місцевого бюджету.

Голова ОДА Валерій Головко висловив незадоволення результатами діяльності Департаменту ЖКГ. "Ви повинні бути локомотивом реалізації заходів щодо модернізації всієї галузі. Є досвід інших областей, є власні успішні приклади роботи у тому ж Миргороді та Комсомольську. Можна перейняти в них краще", - зазначив очільник області.


Наверхнаверх