logo
dollar
euro

21 травня міськвиконком планує підняти у Полтаві тарифи на проїзд в громадському транспорті

10:47 18.05.2015 eye 1364
21 травня міськвиконком планує підняти у Полтаві тарифи на проїзд в громадському транспорті

На офіційному сайті міської влади оприлюднені проекти рішень виконкому "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у пасажирському транспорті м. Полтава" та "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті – тролейбусі", які планується прийняти 21 травня.

Отже, міська влада планує встановити тариф на перевезення пасажирі в автобусах, які працюють в звичайному режимі руху, у розмірі 4,00 грн за одну поїздку. Такий тариф діятиме в автобусах всіх суб’єктів господарювання незалежно від форми власності та організаційно-правової форми господарювання.

Для учнів та студентів  автобуси комунального підприємства "Полтаваелектроавтотранс" протягом 9 навчальних місяців діятиме пільговий траиф –3,00 грн за одну поїздку за наявності у пасажира  учнівського/студентського квитка.

Олна поїздка в тролейбусі коштуватиме 2,00 грн за одну поїздку. На проїзні квитки в цьому виді транспорту будуть встановлені такі ціни:

- для учнів шкіл – 30,00 грн на місяць;

- для студентів денної форми навчання – 40,00 грн на місяць;

- для громадян – 80,00 грн на місяць;

- для службових поїздок працівників підприємств, установ та організацій – 120,00 грн на місяць.

До речі, наше видання постійно моніторить розділ "Документи" сайту міської влади. Там вказано, що проекти цих рішень були розміщені на сайті ще 15 травня, але, чомусь, нами в той день вони помічені не були й ознайомились з ними тільки сьогодні, 18 травня.


Наверхнаверх