logo
dollar
euro

До кінця тижня в Полтаві знову буде +31

15:13 15.07.2013 eye 292
До кінця тижня в Полтаві знову буде +31

Директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда провів сьогодні брифінг, на якому йшлося про погоду найближчого тижня. Так, протягом 15-21 липня температура повітря по всій території України знову підвищиться до максимальних значень.

Температура  підніметься на 1-2 градуси і до кінця тижня становитиме приблизно +27...+32 градуси, а в південних і східних регіонах – до +34 градусів. Отже, якомога більше уваги треба приділити пожежній безпеці. Уже зараз пожежна небезпека у південних та східних областях досягла найвищого – п’ятого – класу. На заході вона коливається у межах першого-другого класу.  Завдяки дощам, які щойно пройшли територією України, у Черкаській, Сумській, Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій та Кіровоградській областях ситуація трохи покращилася. Але через підвищення температури і відсутність опадів загроза тут виникне знову і буде достатньо високою.

 За словами Миколи Кульбіди, протягом поточного тижня на заході й півночі країни очікуються щоденні помірні дощі.  А от у південних, центральних і східних регіонах, зокрема у Дніпропетровській та Кіровоградській областях до  22 липня опадів не очікується.

У Полтаві протягом наступних трьох діб денна температура становитиме +24…+26 градуси. У П’ятницю, 19 липня, денна температура підніметься до +29…+31 Опади можливі в ніч на 17 червня.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх