logo
dollar
euro

У Полтаві демонтували перший кіоск, кинутий власником напризволяще

7:07 23.10.2017 eye 560

Міська влада заявляє, що рішуче налаштована прибрати з території обласного центру незаконно встановлені торговельні кіоски.

15 травня, згідно рішення відповідної комісії, було демонтовано кіоск на зупинці Вавілова. Він став першим в переліку таких малих архітектурних форм, на які немає відповідних документів і власник якого не реагує на приписи.

- Більше року ми намагалися зв’язатися з власником, неодноразово надавалися приписи щодо демонтажу, втім реакції – ніякої, - говорить начальник Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Руслан Редько. – Тому на черговому засіданні комісії було прийнято рішення про його демонтаж без присутності власника.

Посадовець стверджує, що це не єдиний кіоск, який планується прибрати найближчим часом. Першими зноситимуть  такі, в яких наразі не ведеться підприємницька діяльність і "безгоспні".

Демонтовані споруди зберігатимуться на території комунального підприємства МШЕД. Власники мають змогу забрати їх, якщо відшкодують витрати на демонтаж. Якщо ж протягом півроку відповідних звернень не надійде, кіоски будуть продані.


Наверхнаверх