logo
dollar
euro

У Миргороді відкрили пам’ятник воїнам, загиблим в гарячих точках за межами Батьківщини

10:25 16.05.2015 eye 739

15 травня, в день 27-річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з Республіки Афганістан, у Миргороді урочисто відкрили пам'ятник воїнам-інтернаціоналістам.

Миргородська міська спілка ветеранів Афганістану ініціювала виготовлення та встановлення пам'ятника у сквері Слави. За сприяння міської ради протягом 2014 року виготовлено проектно-кошторисну документацію та проведено будівельно-монтажні роботи. На це було витрачено використано 189 тис. грн. із міського бюджету та 114 тис. грн. із коштів спілки ветеранів Афганістану.

миргород1
З нагоди чергової річниці виведення військ з Афганістану членам міськрайонної спілки було вручено Подяки Миргородської міської ради, відзнаки та медалі Полтавської обласної організації ветеранів війни в Афганістані. Після відкриття пам'ятника відбулося його освячення.

миргород2
Оновлена композиція доповнила пам’ятний знак воїнам-афганцям і вшановуватиме учасників бойових дій, які виконували військовий обов’язок у гарячих точках планети, - зазначив на урочистій міський голова Сергій Соломаха. Він подякував членам спілки ветеранів війни в Афганістані за збереження бойового братерства, продовження військових традицій та за активну участь у громадському житті.


Наверхнаверх