logo
dollar
euro

У Полтаві зібрались медсестри з усієї України

9:05 23.10.2017 eye 797

14 травня медичні сестри із 23-ох областей нашої держави, у тому числі з Донецької та Луганської областей, зібрались у Полтаві для участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Інноваційні технології в роботі медичної сестри".

Захід відбувався в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя.

На початку учасники конференції хвилиною мовчання та неофіційним гімном-реквіємом "Пливе кача" вшанували пам’ять кращих синів та доньок України, які загинули під час військових дій, що тривають на Сході України. Серед них – Тетяна Курбан, медсестра з Луганської області та Надія Руднєва, медсестра з міста Краматорськ Донецької області.

Від імені колегії Міністерства охорони здоров’я України учасників конференції привітала директор ДУ "Центральний методичний кабінет підготовки молодших спеціалістів МОЗ України" Тетяна Чернишенко та зачитала привітання Міністра охорони здоров’я України Олександра Квіташвілі з нагоди Всесвітнього дня медичних сестер, який відзначався 12 травня.

Під час заходу Почесними грамотами та подяками Міністерства охорони здоров’я України, грамотами Асоціації медичних сестер України та Полтавської області нагородили кращих представників професії. Серед інших отримали свою заслужену винагороду і головна медична сестра комунального закладу Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Іллі Мечнікова Наталія Шульгіна, головна медична сестра комунального закладу Маріупольська міська лікарня №2 Донецької області Ніна Кириленко, головна медична сестра міської лікарні №1 м. Слов’янськ Донецької області Ніна Даценко та багато інших.

Презентами від спонсорів конференції привітали делегації з Донецької та Луганської областей. Дочці медсестри з Луганська Валентині Токар, яка нещодавно загинула під час бойових дій, спонсори подарували шкільний рюкзак та інші подарунки. Дівчинка, якій 6,5 років, цього року піде до школи.


Наверхнаверх