logo
dollar
euro

Полтава готується до Дня захисту дітей

14:05 15.05.2015 eye 396
Полтава готується до Дня захисту дітей

Міський голова Олександр Мамай провів робочу нараду із заступниками та начальниками управлінь освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту, Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щодо проведення в Полтаві великого загальноміського свята до Міжнародного дня захисту дітей.

Запланували провести 1 червня  в Корпусному парку масштабне святково-розважальне дійство. Тут  відбудеться концерт, проходитимуть  виставки, майстер-класи працюватимуть  кілька спортивних майданчиків, де проходитимуть веселі старти, велогонки на триколісних велосипедах для малечі 3-6 років, змагання з різних видів спорту, в тому числі і такі, в яких зможуть взяти участь дітки з обмеженими можливостями. Особливим подарунком для хлопчиків стане майстер-клас з футболу.

Зустрічатимуть гостей ростові ляльки, казкові герої, клоуни. За активну участь в конкурсах і змаганнях діти отримуватимуть особливий подарунок – можливість у цей день безкоштовно покататися на міських атракціонах в Парку культури і відпочинку "Перемога".

Це тільки попередні плани святкування. Організатори працюють над їх уточненням.


Наверхнаверх