logo
dollar
euro

Депутати Полтавської облради на сесії прийняли рішення по 42 питаннях

12:31 15.05.2015 eye 428

Деякі перенесли на наступну сесію – обранці недосиділи

14 травня відбулося друге пленарне засідання двадцять восьмої сесії обласної ради. З врахуванням зауважень і доповнень депутатів прийнято рішення по 42 питаннях порядку денного.

Депутати прийняли низку обласних програм, зокрема й активно обговорювану  " Програму підтримки обласного комунального підприємства "Аеропорт-Полтава" на 2015-2016 роки та заходи по сплаті і погашенню заборгованості з виплати заробітної плати. Натомість проект рішення "Про Комплексну Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Полтавській області на 2015-2017 роки" направили на доопрацювання.

Не підтримали депутати облради й надання погоджень Державній службі геології та надр України у продажу з аукціону спеціальних дозволів на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку родовищ нафти, газу природного, конденсату на території області. Позиція депутатів пояснюється тим, що нафтогазовидобувні компанії, придбавши на аукціоні спеціальні дозволи, матимуть можливість самоусунутися від фінансової участі у розвитку соціальної інфраструктури територій області, на яких вестиметься видобуток вуглеводнів. Разом із тим, кошти від проведення відповідних аукціонів у місцеві бюджети не спрямовуються.

Були затверджені зміни та доповнення до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, які належать до спільної власності територіальних громад  та розглянуто низку інших питань.

Розгляд деяких питань депутати відклали на наступну сесію через  недостатню кількістю депутатів у сесійній залі.  "Не поталанило" питанням про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України щодо проведення адміністративно-територіальної реформи, підвищення тарифів на комунальні послуги; забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації; створення сприятливих умов для діяльності підприємств нафтогазового комплексу; про директора Полтавського обласного Центру здоров’я.


Наверхнаверх