logo
dollar
euro

На Полтавщині затримали шахрайку-"соцпрацівницю", яка ошукала пенсіонерку

10:24 15.05.2015 eye 323

До кременчуцьких міліціонерів звернулась 80-річна жінка.

Бабуся повідомила, що її ошукала невідома, яка представилась соціальним працівником. Шахрайка запропонувала пенсіонерці обміняти гривні старого зразка на нові. Літня жінка погодилася і віддала свої заощадження – близько 54 тис.грн. Натомість отримала конверт з білими папірцями.

Правоохоронці затримали зловмисницю на вулиці Воровського у Кременчуці. Жінка  з ще трьома особами знаходилися в автомобілі "ВАЗ".

Потерпіла впізнала свою кривдницю. Нею виявилася 38-річна мешканка Дніпропетровської області. Також в авто знаходилася 29-річна жінка та двоє чоловіків. Міліція встановлює причетність останніх до скоєння подібних злочинів на території області. У затриманих вилучено кошти в сумі 54 000 гривень.

шахрайка1
"З початку року ми маємо справу з декількома групами шахраїв. Одна із них вже затримана оперативниками Кременчуцького міськвідділу. Зараз ми встановлюємо причетність осіб до інших фактів шахрайства та встановлюємо кількість потерпілих" - повідомив Руслан Бірюков, заступник начальника УМВС України в Полтавській області.

Правоохоронці закликають ошуканих шахраями людей:  якщо впізнали в жінках на фото своїх кривдниць, негайно повідомляти за телефонами у Кременчуці 76-73-01,76-73-02 або "102".

На Полтавщині пенсіонерка віддала гроші шахраю


Наверхнаверх