logo
dollar
euro

Гадяч став шостим містом обласного значення на Полтавщині

12:35 24.10.2017 eye 773
Гадяч став шостим містом обласного значення на Полтавщині

Сьогодні, 13 травня, депутати Верховної ради підтримали проект постанови  №2802 "Про віднесення міста Гадяч Гадяцького району Полтавської області до категорії міст обласного значення". За це проголосували 248 нардпів.

Таким чином Гадяч приєднався до 5 міст Полтавщини, що мають статус міст обласного значення. Це Полтава, Кременчук, Комсомольськ, Лубни та Миргород.

Нагадаємо, що 10 березня  цтого року під час 27 позачергової сесії депутати облради Полтавщини прийняли рішення "Про клопотання перед Верховною Радою України щодо віднесення міста Гадяч Гадяцького району Полтавської області до категорії міст обласного значення". За нього проголосував  71 депутат та один утримався.

Довідково: Міста обласного значення, міста обласного підпорядкування - міста, які є економічними і культурними центрами, мають розвинуту промисловість, комунальне господарство, значний державний житловий фонд, з кількістю населення понад 50 тисяч осіб (указ 1958 р). В окремих випадках до категорії міст обласного значення за зазначеним указом можна було віднести міста з кількістю населення менш як 50 тисяч осіб, якщо вони мали важливе промислове, соціально-культурне та історичне значення, близьку перспективу подальшого економічного і соціального розвитку, збільшення кількості населення.

Віднесення  Гадяча  до категорії міст обласного значення дозволить збільшити надходження до міського бюджету, створити нові робочі місця, тим самим забезпечити фінансову та економічну незалежність, покращити інвестиційний клімат, що, в свою чергу, сприятиме розширенню діючих і будівництву нових потужностей в основних галузях виробництва міста, розвитку туризму.


Наверхнаверх