logo
dollar
euro

Письменниця Ірен Роздобудько завітає до Полтави з новим романом

10:55 13.05.2015 eye 274
Письменниця Ірен Роздобудько завітає до Полтави з новим романом

14 травня о 15:30 в бібліотеці-філіалі №4 (вул. Фрунзе, 141) відбудеться презентація роману Ірен Роздобудько "Ґудзик-2".

Ірен Роздобудько – письменниця та журналіст родом з Донецька. Наприкінці 80-х років почала говорити українською. Літературна кар’єра жінки стартувала з 2000-их (з перемоги у конкурсі "Коронація слова" з романом "Пастка для жар-птиці"). Наразі викладає у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого.

У Полтаві Роздобудько презентуватиме роман "Ґудзик-2". Він є продовженням одного з найуспішніших у кар’єрі жінки творів, який у 2008 році екранізував режисер Володимир Тихий.
Згідно довідки ІА "ZIK", дія першого роману починається наприкінці 80-х років минулого століття. Фатальна зустріч у мальовничому куточку Карпат змінила життя головного героя Дениса. Він пройшов усі кола пекла в Афганістані, але вижив. 20 років потому ми знову бачимо Дениса, але тепер він – успішний керівник рекламної компанії. Проте минуле кохання знову увірвалося в його життя, і все летить шкереберть.

У "Ґудзику-2" автор покаже, наскільки все змінилося з часу дії першого роману.

- Герої розповідають про те, як склалося у них життя через 10 років. Описую події в книзі за сучасних років. Сучасні стосунки між людьми. Як ми політично змінилися з того часу. В якій зневірі живемо, – розповіла Ірен Роздобудько.

Разом з письменницею буде і її чоловік – пісняр Ігор Жук. Тому презентація частково буде і концертом.

До речі, Ірен Віталіївна була одним з чотирьох авторів сценарію до минулорічного фільму Олеся Саніна "Поводир", який висувався на премію "Оскар" від України як кращий іноземний фільм.

Приїхала письменниця на запрошення підприємця Андрія Гурніка.

З приводу питань до організаторів: 099-048-31-81.


Наверхнаверх