logo
dollar
euro

У Котельві блискавка поцілила в чоловіка

1:12 16.12.2019 eye 2500
У Котельві блискавка поцілила в чоловіка

Учора під час роботи на власному городі 45-літній мешканець Котельви був уражений  блискавкою. О 15.45 його доставили до приймального відділення Котелевської центральної районної лікарні. Наразі стан потерпілого стабільний, тяжкий.

До речі, ураження блискавкою не є надто розповсюдженим явищем.  Ризик потрапити під її приціл становить лише 1:10000000. Та все ж, за статистичними даними  у світі щороку від удару блискавки  гине близько трьох тисяч людей.  Зокрема,  4 липня 2009 блискавка стала причиною загибелі народного депутата ВРУ  перших чотирьох скликань Василя Червонія.

А от садівник Рой С. Салліван зі штату Вірджинія, що в США, 7 разів  був уражений блискавкою, але помер не від цього: покінчив життя самогубством через нещасливе кохання.

Однак,  на щасливий випадок покладатися не варто, не зайвим буде під час грози дотримуватись деяких правил. Зокрема,  не ховайтесь під високі дерева, особливо поодинокі. Якщо знаходитесь на відкритій місцевості, краще присісти в суху яму чи траншею. Не лягайте на землю – тим самим збільшуєте площу враження розрядом. Краще сісти, злегка нахиливши голову, щоб вона не була піднята вище оточуючих предметів.  Не ховайтесь  під навісами з металевим дахом. Обов’язково  вимкніть мобільний телефон.


Наверхнаверх