logo
dollar
euro

4 секрети, як зробити маленьку квартиру більшою

20:43 20.10.2017 eye 749
4 секрети, як зробити маленьку квартиру більшою

Якщо вважаєте, що ваша маленька квартира викликає виключно постійне роздратування і побутові незручності, то ви на шляху до великої проблеми.

У деяких людей відсутність просторого житла для життя може призвести до появи клаустрофобії. А це вже набагато серйозніше. Така жахлива, виснажлива хвороба, в основі якої лежить страх бути здавленим тісним простором, повністю позбавляє сили волі і залишків здоров'я. Скрізь ввижаються темні кути. Ці думки не залишають жодного шансу вважати вашу квартиру спокійним і надійним притулком. Але все можна змінити, якщо вивчити кілька рекомендацій, як зробити маленьку квартиру більшою. Вони дозволять візуально збільшити простір і змусять заново закохатися в свій дім.

Секрет перший: меблі повинні відповідати розмірам кімнати, для якої вони купуються

Не намагайтеся поставити величезний кухонний гарнітур або кутовий багатосекційний диван. Буде виглядати так, ніби ви намагаєтеся помістити звичайні речі в ляльковий будиночок. Це призведе не тільки до дратівливого відчуття переповненості, але й до цілком реальних синців на ногах після спроб пройти між столиками, кріслами, диванами і шафами "з пункту А до пункту Б". Дизайнери на це можуть заперечити тільки одним: величезний диван у маленькій кімнаті ставити можна, але тільки його і більше нічого. Більш того, краще замовляти меблі, а не купувати готові гарнітури. У цьому випадку можна розробити оптимальний дизайн дивана і шаф, а також врахувати і "нейтралізувати" всі виступи та ніші.

Також із цієї поради випливає і наступне: використовуйте весь простір стін (як по ширині, так і по висоті). Постарайтеся розкласти всі дрібні предмети по полицях, адже безлад візуально зменшує розміри кімнати. Якщо нестандартно мислити можна розташувати якусь із функціональних зон на "другому поверсі". Наприклад, встановити ліжко-горище або куточок для читання в однокімнатній квартирі.

Професійна студія "КВ-Дизайн" пропонує якісний дизайн інтер'єру квартири у Львові. Ми команда, яка у своїй роботі застосовує лише новітні технології та матеріали. Наші роботи даруватимуть вам спокій та затишок у Ваших оселях.

Секрет другий: використовуйте тільки багатофункціональні предмети

І мова не про швейцарські ножі, коли простір обмежений, функціональність є найважливішим критерієм відбору предметів обстановки, в тому числі аксесуарів. Набагато корисніше звичайний столик із книжковою полицею під стільницею, диван-ліжко, стіл або ліжко, які ховаються в нішу або шафа. Подібні ідеї змусять вас думати в правильному напрямку. Багатофункціональні предмети обстановки не тільки зручні, вони часто мають дуже оригінальний дизайн, який надає квартирі оригінальність та індивідуальність.

Секрет третій: правильно використовуйте колір, щоб візуально збільшити кімнату

Світле приміщення - це просторе приміщення. Запам'ятайте цю аксіому і вибирайте для своїх кімнат світлі, пастельні відтінки бежевого, синього, зеленого, які добре відбивають світло. Згадайте, як свіжо виглядає приміщення в морському стилі. Якщо ж хочеться чогось насиченого, то введіть темні кольори за допомогою декількох акцентів.

Секрет четвертий: позбудьтеся від похмурих тіней

Вікна в невеликих приміщеннях мають величезне значення для всіх, хто хоче візуально розширити простір. Тут не важливо, наскільки добре виглядає вікно, декороване класичними шторами. Повісьте бамбукові жалюзі, які приховають ваше особисте життя від нескромних поглядів. При необхідності вони швидко піднімаються вгору і забезпечують кімнату максимальним рівнем природного освітлення. Чим світліше в кімнаті, тим більше зорово. Також не забудьте встановити достатню кількість ламп, торшерів, люстр і так далі.

Тепер ви знаєте ці прості секрети, як зробить маленьку квартиру більшою. Виконавши всі рекомендації, ви дасте гідну відсіч усім спробам клаустрофобії!


Наверхнаверх