logo
dollar
euro

Як правильно підібрати віртуальний хостинг для сайту?

23:33 17.10.2017 eye 369
Як правильно підібрати віртуальний хостинг для сайту?

Прогрес не стоїть на місці. Вже сьогодні все більше людей переходять на віртуальні виділені сервери VPS або VDS. Вибір їх величезний. Як серед великої різноманітності вибрати кращий, під ваші конкретно вимоги і не витратити гроші "на вітер" - завдання не з легких, але рішення є.

Здавалося б чому не продовжувати використовувати простий хостинг, нехай навіть у нього багато мінусів. Адже розібратися у віртуальному VPS або VDS не просто, проте "шкурка варта вичинки".

Якщо ви зіткнулися з питанням вибору віртуального серверу - швидше за все ви не новачок і за спиною вже є достатньо велика база сайтів, з обслуговуванням яких звичайний хостинг вже не справляється. У цьому випадку віртуальний сервер просто необхідний - на нього можна прив'язати необмежену кількість доменів, сайтів, баз даних і поштових скриньок. Головне щоб обраної продуктивності (тарифного плану) вистачало для нормальної роботи всіх цих ресурсів.

Для того, щоб зробити правильний вибір варто в першу чергу звернути увагу на потужність процесора. Краще якщо це буде мінімум 1 ГГц. Від цього залежить швидкість відкриття сторінок сайту. Погодьтеся, це важливо - адже сьогодні життя протікає в шаленому темпі і ніхто не любить довго чекати.

Наступний, не менш важливий фактор - оперативна пам'ять. Тут зрозуміло - чим її більше, тим краще. Особливо це стосується об'ємних проектів. Але в жодному разі не радимо брати менше 256 МБ.

Одними з кращих наразі гостингів є https://www.hosting.reg.ru, сервери VPS якого знаходяться в Німеччині та в інших країнах світу. Із загалу він виділяється своєю надійністю і стабільністю, та по праву вважається лідером як у Європі, так і в країнах колишнього СРСР.


Наверхнаверх