logo
dollar
euro

Автівки з Полтавщини возять продукти в "ЛНР"

10:34 12.05.2015 eye 742

Голова Луганської ОДА Геннадій Москаль, не попереджаючи силовиків, приїхав у селище Родина, і побачив там 11 фур, заповнених олією, помідорами, печивом, котячим та собачим кормом тощо. Вантажівки, деякі з них з табличками "Порожній", чекали сприятливої можливості проїхати на окуповану територію.

Про це повідомляється на офіційному сайті Москаля. Виявлені ним вантажівки  зареєстровані в Харківській, Дніпропетровській, Луганській, Полтавській та інших областях.  Частина  водіїв при появі голови ОДА розбіглися, а кількох Геннадій Москаль затримав і н викликав на місце події силовиків із блокпостів, щоб з’ясувати, яким чином фури всупереч забороні руху вантажів на окуповану територію опинилися на самій лінії розмежування вогню. Виявлені у Родині вантажівки затримані. За вказівкою Г.Москаля відкрито кримінальне провадження за фінансування тероризму.

москаль
- Це селище, яке є крайньою контрольованою Україною точкою на Луганщині, і яке постійно обстрілюється бойовиками, має бути повністю заблоковане для стороннього транспорту, - обурюється Москаль. - А воно перетворилося на прохідний двір для комерсантів, що торгують із терористами. Селяни скаржаться, що через блокпости в тутешні магазини не пропускають хліб та інші продукти, школа в селищі не годує дітей, тому що постачальники не можуть провезти сюди харчі, зате навколо школи стоять фури з десятками тонн продуктів для так званої "ЛНР"! Я ще раз повторюю, що комерція з терористами неможлива без сприяння наших силовиків на блокпостах, котрі проявляють принциповість до простих людей і пропускають фури з алкоголем, тютюном, продуктами й собачим кормом для так званої ЛНР. Держава виділяє величезні кошти на будівництво фортифікаційних споруд, щоб не допустити сюди ворога, але який смисл у всіх цих укріпленнях, якщо на передову за гроші безперешкодно їдуть десятки фур, у яких на зворотній дорозі можна провезти бойовиків із боєприпасами?! Згадайте трагедію в Будьоновську в 1995 році, де загинули десятки заручників. Тоді озброєні до зубів бойовики приїхали в місто й захопили лікарню тільки завдяки продажності російських військових та правоооронців. Ми ніколи не виграємо війну, якщо не знищимо корупцію серед наших силовиків. Окремі з яких дуже швидко забули, хто стріляє в їхніх бойових товаришів. У нас тільки в ніч на понеділок у Станиці Луганській через обстріли поранені двоє військових і один мирний мешканець…


Наверхнаверх