logo
dollar
euro

У Полтаві "висадиться" харківський літдесант

15:08 11.05.2015 eye 694
У Полтаві "висадиться" харківський літдесант

12 травня о 18:30 у креативному просторі [ЦЕХ] (вул. В. Чорновола, 2б) відбудеться презентація двох книжок харківських авторів: "Якщо твій янгол Йосипівна" Ігоря Зарудка та антології "Вулична поезія".

Організатори заходу –  незалежне мистецьке об’єднання "Magnum Opus". Ігор Зарудко - український письменник, громадський та культурний діяч, учасник багатьох фестивалів. Роман "Якщо твій янгол Йосипівна" – друга книга автора, яка за словами самого Зарудка, засуджує "байдужість до себе самого в першу чергу і байдужість до інших не в останню".

Ця книга описує життя янголів, що живуть пліч-о-пліч з нами. В основу роману вкладено життя хлопця, який прагне допомогти оточуючим, не усвідомлюючи, що стає для них янголом без крил і німбу, але з великим серцем та в білому вбранні.

афіша
Полтава – перше місто у всеукраїнському презентаційному турі письменника. Далі Ігор помандрує у Дніпропетровськ, Київ, Івано-Франківськ, Львів, Луцьк, Рівне та Суми.

"Вуличина поезія" – антологія, до якої долучились небайдужі харківські автори (всі гроші від продажу підуть на користь благодійного фонду "Таблеточки"). Як зазначає, одна з співавторок, Юлія Баткіліна:

- Концепт книги був простий – місто в віршах, поет в місті, історії, якими живуть старі і нові вулиці, спальні райони і старовинні будиночки в центрі.

Окрім Ігоря Зарудка, "Вуличну поезію" полтавцям презентуватимуть учасники антології – харків’яни Дмитро Бовдуй, Олена Рибка та Юлія Максимейко.

Разом з гостями з Харкова, вірші частини авторів з антології прочитають і учасники мистецького об’єднання "Magnum Opus": Роман Коржик, Катя Кролевська, Ірина Мисник та Макаренко.

Вартість квитків – 20 гривень (передпродаж – 15). З приводу питань до організаторів: (066) 157-08-83, (097) 189-04-85.


Наверхнаверх