logo
dollar
euro

Волонтер з Тернополя назвав зустріч з полтавськими ДАІшниками цирковою виставою

22:18 22.10.2017 eye 503

10 травня Петро Васько, волонтер з Тернополя таке написав на своїй сторінці в Фейсбуці:  

"Саме зараз перебуваю в своїй черговій поїздці в зону АТО. Тільки що, стався доволі неприємний момент в Чутівському районі Полтавської області, нашу машину зупинили працівники ДПС, але все було б добре, якби не подальші дії нашої доблесної міліції. Працівники правоохороних органів вели себе зовсім не так, як полягає вести себе працівникам міліції. Поведінка, з якою вони ставилися до нас, більш нагадувала виставу в цирку. Ми постаралися знайти логічне вирішення проблеми, але натомість отримали штраф. Невитримавши ганебної поведінки, ми запитали чи вони можуть з впевненістю сказати чи вони не беруть взяток, на що почули: "Так, звісно беремо". Постає запитання до керівників вищих органів міліції, як може таке робитися? Правил дорожнього руху ми не порушали, навпаки культурно розказали хто ми такі, куди їдемо, і що веземо. Хіба так повинна поводити себе свідома людина, яка розуміє, що на допомогу, яку ми веземо на передовій чекає не один наш побратим, що можливо саме з нашою спільною допомогою ми здолаємо ворога. Запам'ятайте обличчя цих людей,саме вони замість того щоб допомогти волонтерам, і скласти супровід, складають протоколи через дрібні порушення.

Цікавить питання це вказівка вищої гілки влади, перешкоджати роботі волонтерів, чи наші доблесні працівники внутрішніх органів самі до такого додумалися?".

Тим часом УДАІ УМВС України в Полтавській області інформує, що учасники дорожнього руху висловили слова подяки на адресу працівників Державтоінспекції Полтавщини. Зокрема, 27-річний військовослужбовець (ім’я не назване) написав особисто міністру Арсену Авакову листа, в якому подякував наряду Державтоінспекції в складі прапорщика міліції Володимира Таранця та старшого сержанта Дмитра Сергієнка за те, що допомогли відбуксувати його автівку до станції техобслуговування, коли  вона зламалась просто посеред вулиці. Ще одна подяка надійшла на адресу керівника обласної міліції Олега від мешканця міста Полтави Миколи Канцибера. Він подяковав інспектору ДАІ взводу супроводження Володимиру Штеферуну за те, що на автодорозі Полтава-Кременчук допомогли усунути неполадки, які виникли в  його автомобілі "Москвич".


Наверхнаверх