logo
dollar
euro

Міська влада Полтави підтримує перевізників у намірі підняти тарифи

3:24 23.10.2017 eye 564
Міська влада Полтави підтримує перевізників у намірі підняти тарифи

Учора, 6 травня, в приміщенні Полтавського будівельного технікуму транспортного будівництва відбулись громадські слухання регуляторних актів "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у пасажирському транспорті м.Полтава" та "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті – тролейбусі".

У слуханнях взяли участь представники міської влади, перевізників, громадськості. Йшлося про плани підвищення  вартості проїзду до чотирьох гривень в автобусах та до двох гривень в тролейбусах.

Із виступу начальника відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку міськвиконкому Олександра Андросова громадськості стало зрозуміло, що міська влада виступає за підвищення проїзду. Однак, як зазначили у своїх виступах активісти, влада Полтави нічого не робить для покращення транспортного обслуговування містян.

До вмовлянь полтавців змиритися з підвищенням тарифів долучився і заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Юрій Кропивка. Видання "Останній бастіон" процитувала чиновника. "Я сам часто їжджу в громадському транспорті. Для мене питання підняття проїзду дуже болюче", - запевняє заступник Мамая Кропивка".

Насправді, навряд чи пан Кропивка може уявити болючість проблеми для пересічних полтавців. Адже чиновник, наприклад, минулого року отримав 165 895 грн. зарплатні (так вказано в йогj декларації), що становить 13 825 грн. на місяць. У той час як мінімальна зарплата, за яку доводиться виживати багатьом полтавців становила лише 1218 грн. на місяць, тобто в 11 разів менше.


Наверхнаверх