logo
dollar
euro

У проекті "Доступ до публічної інформації в малих містах України" троє учасників з Полтавщини

10:40 14.07.2013 eye 969
У проекті "Доступ до публічної інформації в малих містах України" троє учасників з Полтавщини

Визначено переможців конкурсу Європейського Союзу на участь у проекті "Доступ до публічної інформації в малих містах України", який реалізується виконавчим комітетом Української міської ради в партнерстві з Асоціацією малих міст України за фінансової підтримки Європейського Союзу.

За результатами конкурсного відбору на участь у проекті "Доступ до публічної інформації в малих містах України" визначено 20 міст-учасників.  Всього на конкурс було подано 28 заявок. Після першого етапу відбору залишилось 22,  з яких конкурсна комісія відібрала для участі у проекті 20 міст. Серед них три населених пункта Полтавщини: Мирогород , Пирятин  та Червонозаводське.

У межах проекту "Доступ до публічної інформації в малих містах України" проводитиметься навчання для службовців органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій та самоорганізованих спілок, надаватиметься консультаційна підтримка для розвитку механізмів доступу до публічної інформації, буде створено портал малих міст як ефективний інформаційний ресурс, де кожне місто-учасник матиме веб-сторінку. Також кожне місто-учасник отримає точку доступу до публічної інформації – інформаційний кіоск.


Наверхнаверх