logo
dollar
euro

Необхідний помічник на будівництві

7:28 19.01.2018 eye 357
Необхідний помічник на будівництві

Сучасні будівельники, які переважно займаються монолітним будівництвом або спорудженням промислових будівель і споруд, найнеобхіднішими установками вважають бетононасоси стаціонарного типу.

Бетононасоси стаціонарного типу роботи від http://www.ru.all.biz/avtobetononasosy-bgg1073813 взагалі можуть бути розроблені з двома кардинально різними способами функціонування, на сучасному етапі найбільш часто зустрічаються бетононасоси, що працюють на дизельному паливі, і використовують електричну енергію. І при виборі пристрою обов'язково потрібно враховувати цей фактор. Наприклад, якщо для одних підприємств буде більш вигідно використовувати бетононасос, який працює на дизельному паливі, то для інших підприємств більше підійде машина, яка при роботі споживає електричну енергію.

Також бетонні насоси розрізняються і з теоретичної висоті подачі, яка може коливатися від 100 до 220 м, у той час як по лінії горизонталі подача здійснюється на 400 - 1000 метрів.

Стаціонарні бетононасоси - це універсальне устаткування, і спектр їх застосування дуже широкий. Вони мають відносно невисоку ціну, їх можна оснащувати додатковими стрілами, саме такі характеристики вигідно відрізняють дані бетононасоси.

При застосуванні пристрою з різними розгалуджувачами, які відводять необхідну кількість бетону на різні точки, таким чином, один пристрій може постачати при будівництві потрібною кількістю бетону десяти під'їзний житловий будинок.

Стаціонарний бетононасос займає на будівельному майданчику невелику площу, тільки для забезпечення нормального функціонування пристрою необхідно прокласти спеціальні шляхи для того щоб авто бетоновози могли вільно підвозити необхідну кількість бетону на будівництво об'єкта. Також можлива установка обладнання на поверсі, тільки в цьому випадку застосовувати його в якості станції для перекачування. Найбільш компактні моделі, можливо, перетягувати за допомогою легких вантажівок, наприклад на газелі.

Стаціонарні бетононасоси зможуть бути компактними, потужними або малопотужними. При виборі обов'язково потрібно враховувати обсяги майбутнього будівництва і робити вибір на користь того пристрою яке максимально точно відповідатиме саме вимогам будівельного підприємства.

Наприклад, компактні та економічні бетононасоси будуть звичайно задовольняти і вимоги масштабних будівельних об'єктів, але в цьому випадку потрібно буде занадто часто підвозити бетон до установки і завантажувати його. Тому більш доцільно для великих будівельних об'єктів використовувати пристрої, які мають велику потужність і місткість. Але в будь-якому випадку вибір залежить тільки від потреб і запитів виробництва.


Наверхнаверх