logo
dollar
euro

У Полтаві відбудеться масовий перфоманс "33 літхвилини"

9:50 14.07.2013 eye 352
У Полтаві відбудеться масовий перфоманс "33 літхвилини"

Незалежне Мистецьке Об’єднання "Magnum Opus" 20-ого липня о 16:00 на вул. Жовтневій, 32 (навпроти "Львівської кав’ярні") проводить перший у Полтаві масовий перфоманс під назвою "33 літхвилини". Мета заходу – закликати оточуючих читати і показати важливість книги у житті кожного. До участі запрошуються всі бажаючі.

Перфоманс триватиме 33 хвилини і завершиться о 16:33. Учасники повинні принести з собою паперову (при відсутності такої, електронну) книгу будь-якого змісту і о 16:00 почати читання на бруківці. З собою можна мати покривало чи каремат, якщо людина не впевнена, що вистоїть пропонований час. Кожен читає мовчки, щоб не заважати оточуючим.

Перфоманс — це одна з форм мистецтва, де твором вважають дії автора, за якими глядачі спостерігають у режимі реального часу. До перформансу можна віднести будь-яку ситуацію, що включає чотири базові елементи: час, місце, тіло художника і ставлення художника і глядача.

Вперше слово "перформанс" було застосовано до свого твору-дії композитором Джоном Кейджем в 1952 році, що виконав на сцені "4'33"" (що дало назву і часові рамки майбутнього заходу). Протягом всього "виконання" твору жоден інструмент не видавав звуків, тобто запала суцільна тиша.

Незалежне Мистецьке Об’єднання "Magnum Opus" займається культурними подіями у Полтаві, і вже не вперше проводить мистецькі акції. До організованих і співорганізованих об’єднанням подій належать "Мегамарш у вишиванках  (Полтава)", кінофестиваль "Відкрита ніч" та численні літературні читання, творчі зустрічі, у тому числі і з відомими в Україні письменниками (зокрема з Павлом Коробчуком, Любком Дерешем).

З питань стосовно перфомансу звертайтися: (095) 129-12-64. Роман.

33litminutes


Наверхнаверх