logo
dollar
euro

Крюківські вагонобудівники знайшли в Санкт-Петербурзі визнання та партнерів

9:30 14.07.2013 eye 971
Крюківські вагонобудівники знайшли в Санкт-Петербурзі визнання та партнерів

10-11 липня на Кіровському заводі (м.Санкт-Петербург, Росія) перебувала делегація Крюківського вагонобудівного заводу на чолі з президентом компанії Володимиром Приходьком.

Під час візиту представники української компанії, з якою Кіровський завод 27 червня підписав меморандум про створення спільного підприємства, ознайомилися з  діяльністю та основними проектами петербурзького холдингу. Генеральний директор ВАТ "Кіровський завод" Георгій Семененко, зокрема, представив президенту ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" Володимиру Приходько останні моделі трактора "Кіровець", а також будівельну та сільськогосподарську техніку, що виробляється підприємством самостійно і в партнерстві з провідними зарубіжними виробниками.

Делегація Крюківського вагонобудівного заводу оглянула також цех, в якому в перспективі мають розміститися виробничі потужності російсько-української компанії, створення якої планується завершити в жовтні поточного року. Виробництво під брендом "Кіров-Крюков" може бути організовано вже до кінця цього року. На початковому етапі партнери планують виробляти ескалатори для метрополітену. Наступним кроком стане випуск вагонів метро, ​​пасажирських вагонів локомотивної тяги, швидкісних міжрегіональних та приміських електропоїздів, а також дизель-поїздів.

З 3 по 7 лютого делегація Крюківського вагонобудівного заводу брала  участь у VIII міжнародній конференції "Рухомий склад XXI століття: ідеї, вимоги, проекти", яка теж відбулася в Санкт-Петербурзі . Вона була організована Науково-впроваджувальним центром "Вагони" і пройшла в Петербурзькому державному університеті шляхів сполучення.

Конференція "Рухомий склад XXI століття: ідеї, вимоги, проекти", яка проводиться раз на 2 роки, стала в СНД головною робочою площадкою співпраці дослідників, розробників рухомого складу і фахівців підприємств, які здійснюють перевезення та ремонт рухомого складу.

За підсумками конференції учасниками було відзначено успішний розвиток пасажирського вагонобудування в Україні, зокрема, досягнутий Крюківським вагонобудівним заводом прогрес у створенні двосистемного міжрегіонального швидкісного електропоїзда, здатного забезпечити якісне поліпшення пасажирських перевезень.


Наверхнаверх