logo
dollar
euro

Міста Полтавщини підтримують дружні зв’язки із зарубіжними партнерами

14:12 17.10.2017 eye 335

Минулого тижня наше Кобеляки відвідав колишній обербургомістр міста Зінген (Нічеччина) Олівер Ерет. Він перебував в Україні на запрошення Асоціації міст України.

Скориставшись можливістю, пан Ерет вирішив знову побувати у Кобеляках, де вже був у 2006 році на чолі німецької делегації.

Нині Олівер Ерет представляє Асоціацію міст Німеччини, але продовжує курувати зв’язки між містами-партнерами. Із паном Еретом в будинку міськради Кобеляк зустрілись  міський голова Олександр Ісип, голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, колишній голова райдержадміністрації Володимир Чернявський, колишній керівник апарату райдержадміністрації Людмила Майданник, керівник Кобеляцького Ротарі-клубу Василь Гордійко, колишній очільник кобеляцьких пожежників, а нині один з керівників обласного управління надзвичайних ситуацій підполковник Віктор Попруга та інші. Говорили  про новий етап відносин між Зінгеном та Кобеляками.

Також  пан Ерет відвідав дитячий садок №2 "Золотий півник", де кілька років тому за кошти німецьких благодійників було встановлено нові металопластикові вікна. Побував він і в районній лікарні, якій раніше німці допомогли дитячим інкубатором-кувезом, операційним столом, автомобілем швидкої допомоги, капремонтом даху поліклінічного відділення тощо.

Олівер Ерет також побував у пожежно-рятувальній частині Кобеляки, якій німецька сторона свого часу подарувала два пожежних автомобілі, пожежну мотопомпу та інше обладнання.  А ще пан Ерет віддав шану радянським та німецьким солдатам Другої світової війни, поклавши квіти біля підніжжя пам’ятника Скорботній Матері в Кобеляках та на могилах німецьких солдат на кладовищі в селі Кунівка. Після цього ознайомився з експозицією Кобеляки-Зінген у місцевому музеї літератури та мистецтва.

Наприкінці травня в Кобеляки прибуде німецька делегація. Під час відвідин провадитимуться зйомки документального фільму про міста-партнери.


Наверхнаверх