logo
dollar
euro

На Полтавщині знешкодили банду студентів-грабіжників

10:08 04.05.2015 eye 527
На Полтавщині знешкодили банду студентів-грабіжників

У Миргороді трьом студентам місцевого технікуму оголошено про підозру у вчиненні низки грабежів. Затриманим 15, 17 і 19 років.

За інформацією керівника Миргородського міськвідділу Володимира Реки, юнаки грабували, щоб роздобути гроші на розваги. Для цього вони приїжджали з району до Миргорода.

Їх жертвами стали дві 17-річні дівчини та 19-річний юнак.

– Кримінальні правопорушення спільники вчиняли переважно з 21 до 23 години, в малолюдних вуличках міста, – повідомив начальник Миргородського міськвідділу міліції Володимир Река. – Зловмисники відібрали у потерпілих мобільні телефони та гаманці. Загалом, за три дні злочинної діяльності молодики награбували речей більше ніж на сім тисяч гривень.

Слідством доведено причетність правопорушників до трьох пограбувань. Стосовно зловмисників відкрито кримінальне провадження за частиною2 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж). Максимальний термін покарання, передбачений санкцією вказаної статті, – шість років позбавлення волі. Про це повідомляє ВЗГ УМВС за інформацією Миргородського МВ УМВС України в Полтавській області.


Наверхнаверх