logo
dollar
euro

На Лубенщині з районного бюджету 70 учасників війни отримають грошову допомогу

3:32 24.10.2017 eye 356

28 квітня у Лубнах відбулося засідання районної комісії з питань надання одноразової грошової допомоги населенню району за рахунок коштів районного бюджету, передбачених у Програмі соціального захисту населення Лубенського району "Турбота" на 2014-2015 роки.

Комісія розглянула 10 заяв від жителів району, які потребують допомоги, та звернення Лубенської районної організації ветеранів України щодо надання з районного бюджету грошової допомоги учасникам війни з нагоди відзначення 9 травня.

Прийнято рішення щодо надання одноразової грошової допомоги: військовослужбовцю, який отримав поранення під час участі в  антитерористичної операції на суму 5,0 тис. грн., п’яти особам, які звернулися за допомогою на лікування онкологічного захворювання – на загальну суму 4,5 тис. грн., чотирьом особам, які звернулися за допомогою у зв’язку з необхідністю проведення постійного лікування – 0,8 тис. грн., 70 учасникам війни з нагоди відзначення свята 9 Травня на загальну суму 14,0 тис. грн. Про це інформує Лубенська РДА.


Наверхнаверх