logo
dollar
euro

Переможцями конкурсу "Пара-BEST" стали студенти Полтавського будівельного технікуму

9:45 21.10.2017 eye 419

Цього року вже втретє Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із Полтавським будівельним технікумом транспортного будівництва організовують такий конкурс серед студентів технікумів і коледжів.

28 квітня в конкурсі краси і талантів "Пара-BEST" учасники змагалися  в чотирьох епізодах: Дефіле-знайомство";  "Дуетний танець"; "Стиляги";  "Вечірнє дефіле".

Кращою парою стали  Денис Супрун та Людмила Бикова з Полтавського будівельного технікуму.

Богдан Думенко та Анна Пишненко, студенти Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму Полтавського національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка, вибороли титул Містер та Міс "Темперамент".

 Олег Суханов та Катерина Михайлик, студенти Полтавського технікуму харчових технологій Національного університету харчових технологій,  стали  Містером та Міс "Стиль" та Містером  та Міс "Глядацькі симпатії".

Олександр Кириченко та Тетяна Тарбес, студенти Комунального вищого навчального закладу "Полтавський базовий медичний коледж" відзначились як Містер та Міс "Елегантність".

Романа Макаревича та Марину Голегу, студентів Полтавського кооперативного технікуму,  визнали Містером  та Міс "Оригінальність".


Наверхнаверх