logo
dollar
euro

Голова Решетилівської РДА побачив корупційні схеми у місцевих фермерів

10:23 19.10.2017 eye 639

Голова Решетилівської райдержадміністрації Роман Перепилиця розповів, чому проти нього влаштували протести. Надаємо його заяву без змін.

"16 квітня у Решетилівці відбулося моє представлення громаді. Але певні політичні сили перетворили цю зустріч на справжній фарс із протестами та врученням мені гарбуза.

ЗМІ відразу підхопили історію з гарбузом і детально на ній зосередилися, не звернувши увагу на мотиви, які керували протестуючими людьми.

Ті, хто зібралися 16 квітня, говорили, що вони представляють решетилівську громаду і не дозволять очолювати райдержадміністрацію людині, якій Президент України Петро Порошенко доручив це зробити.

Проте вже через два тижні роботи я зрозумів справжні мотиви цих вчинків решетилівських активістів, які зрештою пов’язані з певною політичною силою. Після звичайних перевірок я побачив різні корупційні схеми, які застосовують у своїй роботі решетилівські фермери. Зокрема, це стосується фермера Леоніда Непийпи, голови  ТОВ АФГ "Еліта". Саме він пов’язаний з протестами решетилівської громади і за його вказівками відбулася ця "вистава".

Документальне підтвердження всі корупційних схем незабаром буде передане до правоохоронних органів для подальшого розслідування.

Тому я звертаюся до громади, чесних і працьовитих жителів, якими славиться наш решетилівський край: не танцюйте під дудку людей, які Вами маніпулюють, думайте своєю головою. Цим людям потрібно відстоювати свої інтереси і їм абсолютно байдуже до Вас.

А нам потрібно разом працювати задля розвитку нашого Решетилівського району. Зробимо його успішним разом з Вами!"


Наверхнаверх