logo
dollar
euro

Сьогодні "Ворскла" розпочинає новий сезон

7:13 14.07.2013 eye 254
Сьогодні "Ворскла" розпочинає новий сезон

Ну ось і минуло коротке українське міжсезоння і на старті вже новий футбольний сезон. Час експериментів вже минув, спаринги змінюють офіційні матчі.

По-суті, у Львові, Ворскла вперше покаже себе широкому загалу уболівальників і спеціалістам. Не виключено, що усі три новачки завтра з'являться у стартовому складі ворсклян. Принаймні поява двох українців ― Дедечка та Міщенка майже не викликає сумнівів. Обидва пройшли з командою усі словенські збори і проявили себе з найкращого боку. Міщенко навіть став кращим бомбардиром Ворскли на зборах. А ось третій новачок ― таємничий румун Васіляке, поява якого у команді взагалі виглядає досить дивним, не виключено почне матч на лаві запасних. Взагалі цікаво б було почути з вуст тренерів, за які такі заслуги і чим саме здивував Васіялке, якому 14 вересня виповниться 30 років? Вік для футболіста доволі солідний, а зваживши на те, що за свою кар'єру Чіпріан встиг пограли лише у румунському чемпіонаті, та й то в далеко не найсильніших командах, викликає лише подив такий трансфер. Можливо, якраз Ворскла і стане зірковим часом для румунського півзахисника? Хотілося б у це вірити.

У Львові на гру з Карпатами команду виведе Анатолій Момот, але фактично Ворсклою керує Василь Сачко, якому ще тільки доведеться здобути тренерську освіту, а головне такий необхідний в УПЛ PRO-диплом, без якого офіційно працювати на тренерському містку не можна. Тому доки Василь Вікторович і керівництво клубу шукатимуть шляхи, як здобути таку необхідеу "корочку", Ворсклою де-юре керуватиме Момот, якому вже не звикати бути біля керма ворсклян.

Суперник ворсклян ― Карпати у міжсезоння зазнали суттєвіших змін. До традиційної частої зміни тренерів додалися ще й кадрові проблеми. Головним тренером став Олександр Севідов, а ось склад команди довелося суттєво "перепотрошити". Справа у тому, що керівництво клубу помітно "обрізало" зарплати футболістам. Звичайно, у такій ситуації багато хто з ветеранів клубу не погодився грати за меншу платню, тому усі незгодні були виставлені на трансфер і переведені до дублю. Однак кадровий брак вирішено було "залатати" за рахунок колишніх футболістів Кривбасу. А взагалі, менше ніж за добу до матчу, практично не можливо спрогнозувати стартовий склад господарів, і ще важче вгадати підсумковий результат.

Минулого сезону команди обмінялися домашніми перемогами. У Полтаві перемогу здобула Ворскла ― 3:1. Цікаво, що це була перша і вона ж остання перемога Вадима Євтушенка на чолі полтавського клубу. А у Львові Карпати взяли впевнений реванш ― 2:0. І цим матчем команди закрили футбольну програму 2012 року. А як буде цього разу? Чекати вже залишилося недовго...

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх