logo
dollar
euro

У Полтаві мешканці будинку бояться за своє життя

14:32 24.10.2017 eye 638
У Полтаві мешканці будинку бояться за своє життя

Мешканці будинку № 82 по вулиці Київське Шосе в Полтаві, занепокоєні станом козирків при вході до під’їздів.

Ремонт цих елементів будинку не проводився вже багато років і зараз вони перебувають в аварійному стані. Наразі він потребує капітального ремонту, що підтверджує обстеження козирка працівниками КП «ЖЕО №2», в управлінні якого перебуває будинок, однак зазначене підприємство відмовляється проводити ремонт посилаючись на те, що вартість таких робіт не закладена в тари).

Київське-шосе1
Приватні фірми оцінюють ремонт одного козирка у суму від 7 000  грн, враховуючи, що переважна більшість мешканців будинку – пенсіонери, вони не можуть собі дозволити такі витрати у нинішній складний економічний період.

Варто зазначити, що в одному із сусідніх будинків козирьок який перебував також в аварійному стані обвалився. Таким чином нинішня ситуація реально загрожую життю та здоров’ю мешканців будинку.

Зважаючи на це мешканці будинку почали збір підписів під колективним зверненням до міської ради з проханням виділити кошти на ремонт козирків біля під'їздів. У бесідах вони наголошують, що у випадку обвалу козирка і травмування людей - міська влада нестиме повну відповідальність за заподіяну шкоду.

Київське-шосе2


Наверхнаверх