logo
dollar
euro

На Полтавщині формується Державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов

14:51 13.07.2013 eye 571
На Полтавщині формується Державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов

Із 1 жовтня 2013 вводиться в дію нова норма Житлового Кодексу, якою передбачено, що житло надається громадянам тільки у тому випадку, якщо вони перебувають на обліку як такі, що потребують поліпшення житлових умов та внесені до Єдиного державного реєстру.

Останнього робочого дня тижня в обласній державній адміністрації відбулася нарада з питань формування  такого реєстру. Розглядалися хід впровадження Реєстру в області та проблеми, що виникають під час його формування, а також можливі шляхи їх вирішення.

Згідно з даними органів статистики на квартирній черзі станом на 01.01.2013 року в області перебуває 22 555 сімей та одинаків. Реєстратору для включення до Реєстру органами квартирного обліку на 20.06.2013 року подано 7 500 форм, що становить 33,3% від загальної кількості черговиків.

Перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Животенко, який вів засідання, наголосив на необхідності  роз’яснення людям, які перебувають на квартирному обліку, нагальної необхідності  перереєстрації за місцем постановки на облік.  На підставі цієї перереєстрації  громадяни, що потребують поліпшення житлових умов, будуть внесені до Реєстру.


Наверхнаверх