logo
dollar
euro

На суд у Полтаву Кернес не приїхав – лікується в Італії

9:23 28.04.2015 eye 599
На суд у Полтаву Кернес не приїхав – лікується в Італії

Сьогодні, 28 квітня, о 10.00 у Київському районному суді мало б розпочатисяпопердне засідання у справі харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Очільника міської влади Харкова та двох його охоронців підозрюють у викраденні та побитті учасників Євромайдан. За рішенням Вищого спеціалізованого суду України розгляд справи перенесли з Дзержинського райсуду Харкова до Київського райсуду Полтави. Змінили місце слухання на прохання потерпілих та за клопотанням Генеральної прокуратури. Аадвокати Кернеса намагалися заблокувати таке рішення в суді. Однак, суд не зглянувся на ці клопотання і слухання справи було перенесено.

На розгляд справи до Київського суду прибули представники ОБСЄ, нардеп Юрій Бублик, активісти руху "Свої" з Харкова, представники ГО "Громадський Майдан Полтавщини", журналісти.

О 10.30 пресу, представників якої на розгляд гучної справи прибуло за деякими підрахунками чоловік 50, пустили до судової зали. Однак,сидіти в тісняві там їм довелося недовго. Захист Кернеса звернувся з клопотанням про перенесення засідання через те, що їхній підзахисний знаходится на лікуванні.

Група IT Sector Харьков внесла ясність, написавши в Твиттери: "Кернес перебуватиме в Італії на лікуванні до 2.05. Потерпілі підтримали перенесення засідання".

Прокурор теж заявив, що розгляд справи без пана Кернеса є неможливим. Отже, засідання перенесене на 18 травня. Воно має розпочатися о 10.30 і буде гласним – наголосив суд.


Наверхнаверх