logo
dollar
euro

На щотижневій нараді в Полтавській ОДА говорили про браконьєрів

17:24 27.04.2015 eye 353

Директор Департаменту з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів Ігор Піддубний  піл час наради повідомив, що представники спеціально створеного координаційного штабу останнім часом постійно моніторять роботу рибоохоронних органів.

На жаль, ситуація кардинально різниться від тіє, що  подається у звітах. Зокрема, у Полтавському обласному управлінні рибоохорони із 22 інспекторів, передбачених штатним розкладом, працюють лише 12.  Двоє з них у період нересту чомусь у відпустках. Незадовільні результати рейдів  й на водосховищах та річках. За словами Ігоря Піддубного, співробітники Сулинського управління рибоохорони за три тижні вилучили понад 200 сіток. Цифра не така вже й вражаюча, якщо брати до уваги той факт, що третину знарядь лову було конфісковано лише за один день рейду за участі представників обласного штабу. Така ж сама ситуація і з виловленою рибою, яку і браконьєри постачають на ринки та безперешкодно вивозять з області.

Тож, голова Полтавської ОДА Валерій Головко звернувся до правоохоронців: "…Я вимагатиму від начальника обласного УМВС покарати чи звільнити керівників райвідділів, які "прикривають" браконьєрів. Тонни риби вивозять з області - і жодного покараного. Хоча всі прекрасно знають, що вивозиться риба двома шляхами, -  традиційно дорогами та водою в інші області. Ці потоки потрібно перекрити - і боротьба матиме ефект".


Наверхнаверх