logo
dollar
euro

Як вибрати надувний басейн?

15:16 27.04.2015 eye 935
Як вибрати надувний басейн?

Покупка надувного басейну від інтернет-магазину http://intex-bassein.com.ua для дачі стане відмінною альтернативою будівництву басейну на ділянці - не потрібно копати землю, підводити комунікації, витрачати на це час і гроші. Встановити власний басейн можна за лічені хвилини.

За формою надувні басейни для дачі бувають:

круглі,

прямокутні,

овальні (в надутому вигляді).

Матеріал, із якого виготовлені ці вироби, міцний і витримує навантаження як великого об'єму води, так і людей. Це може бути тільки вініл або комбінація шарів вінілу і поліестеру.

Поставити такий басейн можна в саду практично в будь-якому місці, не готуючи спеціальну підставку. Щоб накачати і встановити його знадобиться не більше 10-15 хвилин. Також легко і швидко він здувається і складається - його легко зберігати і можна перевозити в легковому автомобілі.

Параметри вибору

Об'єм. Від 2 000 до 10 000 літрів - чим він більший, тим більша кількість людей може там вміститися (від 3 до 7 осіб). Є й дитячі басейни для дачі надувні, обсяг яких становить 45 - 300 літрів (вмістяться 2 дитини).

Розміри. Вибір відповідного виробу потрібно робити, виходячи з вільної площі ділянки, де воно буде встановлено. Можна купити компактну модель діаметром до 2 метрів, якщо ж місце дозволяє і потрібен комфортний дачний надувний басейн для всієї родини, то краще взяти модель діаметром в 4-5 метрів. Також важливо врахувати висоту стінок. Якщо будуть купатися діти, то глибина повинна бути 25-50 см, залежно від росту дітей. Для дорослих можна вибрати басейн із глибиною 70-90 см, а щоб було зручно забиратися, в комплекті повинна бути драбинка.

Комплектація. Для наповнення басейну водою та її фільтрації потрібен насос із фільтром, який може поставлятися в комплекті. Також у набір можуть входити засоби за доглядом та прибиранням, тент-чохол, підкладка під дно, ремкомплект та інші необхідні аксесуари.


Наверхнаверх