logo
dollar
euro

Полтавські "надзвичайники" заплатили ізраїльтянам 4,99 млн. грн. за вивезення хімічного сміття

21:16 18.11.2019 eye 277
Полтавські "надзвичайники" заплатили ізраїльтянам 4,99 млн. грн. за вивезення хімічного сміття

Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Полтавської облдержадміністрації 20 червня уклало угоду з ТОВ "С.І.Груп Консорт Лтд" (S.I. Group Consort Ltd) на знешкодження непридатних для використання хімічних засобів захисту рослин. Вартість угоди склала 4,99 млн .грн. Вартість утилізації становить 24 974 грн/т. Це на 10% дорожче від минулорічної ціни утилізації хімікатів у Київській обл., повідомляє сайт "Наші гроші".

Раніше ми вже повідомляли, що з 1 липня  розпочався черговий етап вивезення непридатних для використання хімічних засобів захисту рослин, які зберігаються на центральному складі ВАТ "Хорольська сільгоспхімія".

Ізраїльська компанія вже отримувала підряди на утилізацію хімікатів у Полтавській області. З урахуванням останнього тендеру вартість підрядів на знешкодження хімікатів Полтавщини за три роки склала 21,70 млн грн.

Компанія "С.І.Груп Консорт Лтд" з’явилась в Україні в 2011 році. З того часу ізраїльтяни отримали підряди на 1 075,64 млн грн. Зокрема, вивозили вони хлорорганічні відходи з київського заводу заводу "Радикал",  хімічні засоби захисту рослин із Житомирщини, Херсонщини та інших областей.


Наверхнаверх