logo
dollar
euro

У Полтаві фінансові інспектори провели День довкілля

23:34 09.12.2019 eye 284
У Полтаві фінансові інспектори провели День довкілля

Вже традиційно навесні працівники Держфінінспекції в Полтавській області проводять День довкілля. Тож 25 квітня весь дружній колектив Держфінінспекції стояв на варті не лише фінансової дисципліни, а й чистоти.

Кипіла робота із сміттям і брудом у коридорах і кабінетах адміністративної будівлі Держфінінспекції: мили вікна, витирали пил, виносили сміття, упорядковували папери.

Проведення таких заходів згуртовує колектив та допомогає усвідомити кожному почуття особистої відповідальності за дотриманням чистоти та порядку на своєму робочому місці.

Проте держфінінспектори не обмежилися наведенням порядку в службових приміщеннях. Співробітники Інспекції із задоволенням допомогли вихованцям Полтавської спеціалізованої школи-інтернату № 2 імені Н.К. Крупської - дітям сиротам та дітям із багатодітних і малозабезпечених сімей побілити фруктові дерева у їхньому прибудинковому садку.

Під час проведення заходу панувала дружня атмосфера, яка надихала всіх учасників щорічної всеукраїнської акції з благоустрою "За чисте довкілля" внести свій маленький вклад за для  чистоти і краси рідного міста.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх