logo
dollar
euro

Як вибрати кондиціонер: практичні поради

15:45 26.04.2015 eye 232
Як вибрати кондиціонер: практичні поради

У Вас вдома вже є всі блага цивілізації: на кухні всі новинки техніки і навіть посудомийна машина, по всьому дому - безліч радіокерованих помічників, але от мікроклімат тебе пригнічує. Тут прийде на допомогу кондиціонер.

Та перш ніж купувати настільки корисну техніку, дізнайся не тільки як користуватися нею, але й яка модель і з якими функціями потрібна твоєму дому. Про це й поговоримо.

Фахівці з сайту www.kievkomfort.com.ua говорять про те, що в умовах мегаполісу, залізобетонних конструкцій, опалювальних сезонів, зі спекотними літніми днями, забрудненим повітрям і часу, коли всі мерзнуть, в очікуванні, коли ж "включать батареї" - кондиціонер однозначно потрібен. Тепер про те, яким він повинен бути і на що варто звертати увагу. Вибираючи модель, зверніть увагу на тип і супутні характеристики:

Невеликі мобільні кондиціонери - не вимагають спеціальної установки, прості в управлінні, вельми доступні за ціною і займають мінімум місця. Їх можна переміщати з кімнати в кімнату за бажанням.

Спліт-системи - кріпляться на стіну та інший блок - за вікном, мають низку додаткових функцій, як наприклад, очищення, іонізація і озонування повітря, антибактеріальні та дезодоруючі можливості. Наразі - це найпопулярніша модель.

Мульти спліт-системи - непоганий вибір для багатокімнатної квартири або приватного будинку.

Касетні та канальні кондиціонери - для квартир не підходять, так як їх монтаж знижує висоту стелі до 30 сантиметрів. Та й потужність у них занадто висока для дому.

Існує поширена думка, що кондиціонер погіршує якість повітря і викликає захворювання дихальних шляхів. Щодо першого - це абсолютний міф. Сучасні моделі не тільки не завдають шкоди своєю роботою, а й навпаки, покращують і очищають повітряний простір у квартирі.

А ось з приводу хвороб і застуд - цілком можливо, якщо на вулиці +35, а в домі буде панувати клімат на рівні +18. Справа в тому, що організм не буде встигати, так швидко перебудовуватися з спеки на надмірну прохолоду. Фахівці рекомендують вибирати температурний режим на позначці не більше 10 від вуличних показників.

Якщо ти живеш поблизу магістралей, заводів та інших джерел забруднення повітря, обов'язково зверніть увагу на те, щоб кондиціонер мав функцію очищення. А для квартир на високих поверхах, обов'язкове ще й можливість зволоження атмосфери. Особливо, якщо знаєте, що в опалювальний період батареї нагріваються надмірно.

Для приватних будинків краще вибирати багатофункціональні кондиціонери тієї системи, яка підходить саме ващому будинку, так як охолодження і нагрівання всього приміщення буде залежати не тільки від потужності, але й квадратури помешкання.

Звертатися за монтажними роботами потрібно до фахівців. Є магазини, що надають таку послугу і навіть подальшу діагностику та ремонт, а ось самостійність і поломка при установці з вини покупця може позбавити гарантії на обслуговування.


Наверхнаверх